עיצוב אתרים

בעבר היה נהוג להפריד בין בניית האתר לעיצוב האתר ע"י 2 בעלי מקצוע שונים, כיום גם הבנייה וגם העיצוב מבוצעים בדרך כלל ע"י אותו אדם / חברה כך גם אצלנו בסטודיו של לוק אתרים – look web.

נושא עיצוב האתרים היינו אחד הדברים החשובים בבניית האתר, אתרים שמעוצבים בצורה אסתטית ונעימה לעין יגרמו ללקוח לרצות להישאר אצלך באתר יותר זמן, עיצוב האתר בצורה שיגרום ללקוח לרצות להיות באתר שלך יגרום גם ללקוח להסתכל על העסק שלך כרציני יותר וכמותג יוקרתי וחשוב יותר מהמתחרה שלך שיציג ללקוח אתר עם עיצוב מינימליסטי.

בלוק אתרים כל התארים שלנו בנויים ומעוצבים במערכת הפעלה של וורדפרס בקוד פתוח.

קידום האתר

נושא עיצוב האתר חשוב גם מבחינת קידום אתרים, מכיוון שגוגל מקדם אתרים גם לפי, משקל התמונות, גודל הפונט,גודל הכותרות, צבעים, רווח פנימי וחיצוני עיצוב האתר והנראות שלו, חשוב מאוד להעסיק לעבוד עם מעצב שמבין את המשמעות וחשיבות של קידום אתרים ע"י העיצוב שלהם, חשוב שלמעצב תהיה הבנה בשפות HTML, CSS למרות שכיום רוב האתרים במערכת הפעלה וורדפרס בנויים על תבניות ותוספים כגון אלמנטור ואלמנטור פרו שמאפשרים לשלוט בכל קטע בעמוד חשוב שלמעצב יהיה ידע נרחב בשפות התכנות.

מנגד חשוב לא להעמיס על האתר יותר מדי עיצובים, חשוב לשמור על כמות נרחבת של טקסט מינימלי לכל עמוד שאותה יש לעצב בצורה עדכנית, מכיוון שעיקר הקידום של האתר בגוגל הוא ע"י התוכון ולא ע"י רק על העיצוב לבדו.

התאמה למוביל 

נושא נוסף שחשוב לשים עליו דגש בעיצוב האתר הוא התאמת העיצוב בצורה רספונססיבית לסמארטפון ולטבלאט, חשוב לזכור שהמסך של הסמרטפון הוא אנכי בניגוד למסך של המחשב שהוא אופקי לכן חשוב מאוד שאלמנטים יוצגו בצורה זהה גם בסמארטפון  וגם בדסקטופ, שאלמנטים או טקסט לא הולכים לאיבוד במסך של הסמארטפון, גוגל מעניש על כך בקידום האתר.

חווית המשתמש באתר

חווית משתמש (UX)

ממשק משתמש (UI)

לאחר שהאתר עובר איפיון ומגדירים את כלל נושאי האתר ואיך הוא יוצג ללקוח מגיעה חווית המשתמש שנמדדת גם על ידי גוגל לצור קידום האתר

דברם שחשובים בחווית המשתמש:

  • תוכן ידידותי למשתמש
  • עד כמה האתר נוח וקל לגלישה שימוש והתמצאות בו
  • פונטים פסקאות ושפת עיצוב שמתאימה לקהל היעד.
  • מתואם למובייל
  • חלוקת תוכן נכונה באתר – הן בתפריטים והן באלמנטים באתר עצמו

אצלנו בלוק אתרים look web נמצאים המעצבים עם הידע המתקדם ביותר בשוק, נשמח לעמוד לשרותך בכל נושא.

תוכל להמשיך ולקרוא למה דווקא לבנות אתר בלוק אתרים – LOOK WEB ע"י לחיצה כאן

כל הדרכים ליצור איתנו קשר

מייל

lookweb.info@gmail.com

whatsapp

051-5303850

ניתן ליצור קשר גם ברשתות החברתיות

לכל שאלה - פנה אלינו

לוק אתרים- כל אתר בלוק